Realitní služby

Zaměřuji se výhradně na elektronické realitní aukce, které patří k nejvýhodnějším způsobům prodeje nemovitosti vůbec. Jsou pro prodávající výhodnější než prodej klasickou cestou ať už samostatně, nebo přes realitního makléře, případně v dražbě.

Hlavní výhoda aukce oproti obdobně realizované dražbě je její vyšší flexibilita v organizaci a stanovení pravidel. Aukce má menší bariéry pro zájemce o vstup do aukce, je realizovatelná i pro kupce s hypotékou a díky tomu přiláká více zájemců. To vše pomáhá nemovitost prodat za nejvyšší dosažitelnou cenu a o to prodávajícímu zpravidla jde v první řadě.

Oproti klasickému prodeji jsou pak výhody obzvláště markantní. Když pomineme to, že odpadá provize makléře přestože je ve službě obsažen plný realitní servis, není navíc prodávající vázán výhradní smlouvou a nemá dokonce ani povinnost prodat za nejvyšší vylicitovanou cenu. Zásadní a fakticky velmi ceněná je transparentnost dosažené ceny, férovost vůči všem účastníkům a nemožnost osobních zásahů a ovlivňování nabídek zprostředkovatelem pro své obohacení na úkor klienta.

Pro bližší informace volejte: 724 168 239